Zemuncima titula

Održano Prvenstvo Beograda u sportskom ribolovu za osobe sa invaliditetom.

Prvenstvo Beograda u sportskom ribolovu održano je 18. juna 2015, na jezeru Duboki potok u Barajevu. Epitet najbolje ekipe u disciplini lov ribe udicom na plovak zaslužno je ponela ekipa Sportsko udruženje OSI Zemun . Drugo mesto osvojila je ekipa Društva za sport i rekreaciju invalida Čukarica., dok je treća bila ekipa „Palež„ iz Obrenovca.U kategoriji lov ribe udicom po dnu pobedila je ekipa sa Novog Beograda.

U pojedinačnoj konkurenciji pobedio je Nenad Kostadinović, ,drugo mesto osvojio je Miodrag Rajaković, treće mesto osvojila je Spomenka Rajaković. U kategoriji sa intelektualnim teškoćama prvak Beograda za 2015. godinu postao je Filip Ivanović, drugo mesto podelili su Drago Erceg i Anđelko Radojlović, dok je bronzanu medalju osvojio Slobodan Radoešević. Organizator takmičenja bio je Sportski savez osoba sa invaliditetom Beograd pod pokroviteljstvom Grada Beograda, Sekretarijata za sport i omladinu.